Klockowe wyzwanie- edycja II

W sierpniu planujemy jeszcze kilka dni urlopu, więc już teraz informujemy Was o naszej II edycji klockowego wyzwania (niekoniecznie muszą to być klocki znanej i popularnej firmy).

WYZWANIE KLOCKOWE NA DNI WRZEŚNIOWE 👉 czyli pobudzamy naszą kreatywność 🧠 Zaczynamy rok szkolny z impetem!

Chodzi o to, by każdego dnia dziecko wykonało instrukcję zapisaną na karcie. Jedyne czego potrzebujecie to klocki, wyobraźnia i dobra zabawa 😀

Rodziców, nauczycieli, dziadków zachęcamy do wydrukowania, bądź udostępniania dalej wiadomości.

Pokażcie prace dzieci pod hashtagiem  #klockowezadania  #budujzpotencjałem  #klockowewyzwanie na swoich social mediach, na stronach placówek, możecie również nam przesłać.

I koniecznie dajcie znać, które zadanie z wyzwania najbardziej spodobało się! Zaczynamy 1 września kończymy 30- oczywiście dla każdego dziecka jest dyplom ❤ Tematyka związana z wrześniowym kalendarzem 😉

Podobnie jak w maju, placówki oświatowe, które chcą uzyskać certyfikat dla oświaty, prosimy o zgłaszanie się do naszego klockowego wyzwania poprzez e-maila 📥 studiopotencjal@gmail.com – dane Waszych szkół czy przedszkoli, imię i nazwisko nauczyciela koordynującego akcję oraz ewentualnie która klasa lub nazwa grupy. Na początku października odeślemy certyfikaty.

No to zaczynamy 🙂 Udostępniajcie, zapisujcie, drukujcie… niech się nie zagubi 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *